Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

31 Aralık 2017 Pazar

Pazar Yazısı #114

Bir yılın daha sonuna gelmenin garip hissi ile yeni pazar yazımı yazmaya başlıyorum... 

Zaman çok çabuk geçiyor... 

2014 yılının ilk başlarını daha dün gibi hatırlıyorum. 4 yıl geçmiş ve şimdi 2018 yılına giriyoruz. Ve ben yine blogda aynı heyecan ile yazmaya devam ediyorum... 2017 yılının son pazar yazısını yazarken, aslında kafam çok karışık. Konuşmamız gereken şeyler var. Ama ben yorgunum. Birikiyor herşey. Ve gün yetmiyor. Yapmak istediğim çok şey var fakat gün yetmiyor. 

Neyse, boşver. 

#BlackMirror 4. sezonu yayımlandı. Eski sezon bölümlerinin yorumları tamamlayıp, yeni sezonu izlemeliyim ve blogda yazmalıyım. Ama dediğim gibi; gün yetmiyor işte... Şimdi ben yine dinlenmeliyim. Zaman akıp gitmeye devam ediyor ve tatilden gidiyor.

#ClickHere

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

4 yorum:

 1. 2018 de umarım daha mutlu olursun :)
  Çok sevdiğim bir söz aklıma geldi.
  Bir filmde duymuştum.
  🍀Sevgiye özlem duyarız, daha çok zamanımızın olmasını isteriz. Ve ölümden korkarız ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Le yan, güzel dileklerin ve yorumun için teşekkür ederim. Umarım yeni yıl ile birlikte hayatımız daha güzel geçer. Sözü bende beğendim cidden. Biraz düşündürdü beni ^_^

   Sil
 2. 4. Sezonu daha izleyemedim. Nedense sevdiğim filmleri izlemek istemiyorum. İzleyince ben de yazarım belki ✏📋

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Mustafa, yeni sezon hakkında güzel eleştiriler duydum fakat bende henüz izlemeye vakit bulamadım. Bununla birlikte yazılması gereken çok şey birikti...

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.