Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

7 Ocak 2018 Pazar

Pazar Yazısı #115

Aslında bugün bir şey yazmak istemiyorum. Bugün zamanımı tamamen okumaya ayırdım. Evet, belki biraz bencillik yapmış olabilirim ama bugün yazmak yerine, başkalarının yazdıklarını okumayı tercih ettim. Okumaya da devam ediyorum. Düzenli olarak okuduğum çeşitli bloglar ve web siteleri bulunmakta. Bugün biraz onları okudum. Onun haricinde şu sıralar okuduğum Stephen King - Mahşer adlı kitabı okumaya devam ettim. Ve ne yazık ki gün bitti ! Ve ne yazık ki yarın yine pazartesi ! 2018 yılının ilk pazar yazısı hiç hoş değil !

Bugün bu yazımı yazmaya başlamadan önce, sevdiğim #tedx konuşmalarını tekrar izledim. Özellikle paylaşmak istediğim konuşma ise #TunçKılınç tarafından yapılan "Mutlu olmak için ben ne yaptım" adlı konuşma. 

Umarım sizinde hoşunuza gider;Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

4 yorum:

 1. Hemen izliyorum şu mükemmel tedx konuşmalarından bir tanesini daha. Ha bu arada, bu sene sınava hazırlanıyorum belki inönü'ye düşebilirim haberin olsun abim :) Resmen yorum yapmayı özlemişim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Samet. Bu konuşma gerçekten güzel. İzlemeni tavsiye ederim. Bu arada inşaALLAH inönü'de görüşürüz ;)

   Sil
 2. Bu bölümün artık bir klasik haline geldi kardeşim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Cem, öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Evet, sanırım bir klasik oldu bizim için ^_^

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.