Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

21 Ocak 2018 Pazar

Pazar Yazısı #117

Bloglarda gezindikçe farklı şarkılar keşfediyorum. Farklı şarkılar keşfediyor olmak iyi geliyor bana. Özellikle tumblr'ı anımsatan şarkıları daha çok güzel oluyor. Kusura bakmayım ama; "tumblr'ı anımasatan şarkı nasıl oluyor" bunu açıklayamayacağım. Çünkü nasıl açıklayacağımı bilmiyorum... Aynı zamanda #twitter#tumblr gibi kullanmak istiyorum fakat; yine aynı şekilde, bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. 

Neyse. Uyku bastırıyor, şimdi uyumalıyım... (21.01.2018 - 02:15AM)

***

(21.01.2018 10:48PM)

Aradan uzunca bir zaman geçti. Neredeyse pazar günü sona erecek ve ben yazmaya şimdi devam edebiliyorum. Son günlerde işler pek yolunda gitmiyor. Garip bir durum var üzerimde. Üzgünüm. Böyle olmasını elbette istemezdim fakat, hayat işte. Gece uyku bastırmasaydı belki yazmaya devam edebilirdim. Ama olmadı.

Kulağımda yine aynı melodiler var. Aynı melodi dediğime bakma sen. Son zamanlarda yeni bir şarkı #keşfettim. Normalde dinlemediğim bir sanatçıya ait bir şarkı olmasına rağmen severek dinliyorum şu sıralar.

Neyse, boşver. Daha sonra yine devam ederiz. Ben yine gidiyorum. İnzivaya çekilmem gerek. Şöyle bir uğramıştım, hafta içi görüşürüz.

BENCE GAYET SAMİMİ !

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

2 yorum:

  1. Bencede gayet samimi😊Tumblr bende seviyorum güzel şarkılar şiirler keşfediyorum güzel oluyor 😊şarkıda çok güzeldir yıldız Tilbeyi ayrı severim☺güzel şarkıları var.. üzülmeyin bazen istemediğimiz şeyler oluyor dilerim herşey gönlünüzce olur sevgiler..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba sessizkadim, güzel yorumun için teşekkür ederim :)

      Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.