Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

18 Şubat 2018 Pazar

Pazar Yazısı #121

21 sayısını pek sevmem. Uğursuz sayımdır benim. Aslında belkide bu konu hakkında pazar yazısı 21'de bahsetmem gerekirdi ama o zaman bahsetmedim. Bahsetmedim diyorum, fakat unutmuşta olabilirim yada bilerek bahsetmemişte...

Önemli olan bu değil zaten. Öyle yada böyle bu haftada pazar yazımı yazmak zorundayım. Çünkü böyle olması gerekiyor. Şartlar her ne kadar zor olsada bunu yapmalıyım. Ve bu nedenle bu haftada kısa bir özet geçerek bu haftaki görevimi yerine getireceğim...

Mahşer'i okumaya devam ediyorum. Çok uzun zamandır sürekli olarak okuyamadığım için kitap olduğu yerde durmaya devam ediyordu. Bende buna daha fazla tahammül edemeyerek düzenli olarak günlük üç bölüm okumaya karar verdim. Hani kitaplar bölümlerden oluşuyorya... Öyle işte. Günlük en az üç bölüm okuyorum. Böyle devam ederse ortalama iki hafta sonra kitap bitmiş olur ve bende kitap hakkında görüşlerimi yazarım.

Onun dışında ise işler biraz tatsız. Ve üstelik şuan biraz başım ağrıyor. Ve şimdi de bulmuş olduğum bu bahanelerin arkasına sığınarak burayı terk ediyorum. İlerleyen günlerde tekrar görüşmek üzere.


Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

1 yorum:

  1. Güzel ve eğitici bir yazı olmuş ayrıca çok başarılı bir siteniz var tebrik ederim.

    YanıtlaSil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.