Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

17 Mayıs 2018 Perşembe

Ailecek Şaşkınız [#izledim35]

Geçtiğimiz günlerde #bbb ile sinema'ya gittik. İzlemiş olduğumuz Ailecek Şaşkınız adlı film; güzel ve eğlenceli bir filmdi. Bu güzel tercihinden dolayı #bbb'ye teşekkür ediyorum...

Aslında bu, #bbb ile izlemeye gittiğimiz ilk film değil. Daha önce kendisi ile birlikte; #KapınınDiğerTarafı, #AnneminYarası, #KüçükEsnaf ve #İkinciŞans adlı filmlere de gitmiştik. Yani en azından bloğumda kaydettiğim bu filmleri #bbb ile birlikte izlemiştik.

Neyse. Şimdiki konumuz ise Ailecek Şaşkınız adli film üzerine...

Ailecek Şaşkınız
Filmin Konusu:

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Saadet Işıl Aksoy'un başrolde olduğu bu güzel film; Ahmet Kural'ın canlandırdığı Ferhat karakterinin, babasının şirketinin başına CEO olarak geçmesi ile başlıyor.

Ferhat'ın çocukluk arkadaşı olan Gökhan'ın aynı şirkette finans müdürü pozisyonunda olması sonucu bir araya gelen ikili, bir dizi olayların başlamasına sebep oluyor.

Çalışanları tarafından pek sevilmeyen yeni CEO Ferhat, yaşanan bir takım olaylar sonucu Elif adında bir kadına aşık oluyor. Ve böylece macera başlıyor...

Kısa Bir Eleştiri:

Film genel olarak güzel olmak ile birlikte, #KüçükEsnaf ve #İkinciŞans filmlerine oldukça benzemekteydi.

Fragman:

Hazıra çok alıştınız siz, bu sefer'de fragmanı buradan değil #şuradan izleyin ^_^

Puanım: 3.5/5

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.