Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

6 Mayıs 2018 Pazar

Pazar Yazısı #132

Artık eskisi gibi pazar yazısı yazamıyor gibiyim. Hatta hiç yazmıyor gibiyim. Bazende yaşamıyor gibi... Ama yazdığım bir roman var. Onun üzerine çalışmalarım son noktaya geldi diyebilirim. Bitti sayılır. Bunu blogda paylaşmayı şimdilik düşünmüyorum. Fakat bir kaç arkadaşa okutacağım. 

Bu lüzumsuz bilgiyide paylaştığıma göre son bir kaç kelime daha sıraladıktan sonra bu haftaki pazar yazımıda yavaş yavaş sonlandırabilirim.

Zaten pazar yazılarımı son ana bıraktığım günden beri hiç doğru düzgün yazamıyorum. Sizce bu seriyi sonlandırmalımıyım yoksa ısrarla devam etmelimiyim ? Görüşlerinizi #bekliyorum.

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

4 yorum:

 1. Devam kardeşim devam. Sakın bırakma. Bir kelime de olsa yaz.

  YanıtlaSil
 2. Sanırım baya geç kalmışım seni tanımak için. Şans eseri bu bloğa (hala emin değilim bloğa mı bloga mı?) yolum düştü ve yazılarını okumaya başladım. Zamanla yazılarının büyük bir kısmını okurum diye düşünüyorum çünkü kalemin gayet iyi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Eda, geçde olsa fark etmez. Aramıza hoş geldin :) Yeni yazılarda görüşmek dileği ile :) Güzel yorumun için teşekkür ederim :)

   Bu arada doğrusu nedir tam olarak bende bilmesemde "blog" demeyi tercih ediyorum :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.