Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

13 Mayıs 2018 Pazar

Pazar Yazısı #133

Bugün 105 yaşında bir blog yazarı #tanıdım. Bu blog yazarı hakkında okuduklarım ve izlediklerim beni biraz heyecanlandırdı. Ve bende bu heyecanımı birkaç arkadaşım ile paylaşmayı ihmal etmedim. Az önce linki'ni vermiş olduğum tweet üzerinden bir #youtube videosuna ulaşarak bu blog yazarı hakkında biraz bilgi edindim. O video'nun altına yaptığım yorum ile blog adresine ulaştım ve biraz incelemeye çalıştım. 105 yaşında birinin blog yazarlığı yapması gerçekten güzel birşey. Takip etmeye mutlaka değer ! 

***

Okumaktan ziyade bazende yazmak gerekiyor. Üstelik yazacak birşey bulamasak bile bazen buna kendimizi zorlamalıyız. "Kim ne derse desin!"

Bir blogun, blog yazarına kazandırdığı onca şeyden habersiz kişilerin dışardan yaptıkları yorumlar pekte önem arz etmiyor benim için. İstedikleri kadar, "saçma şeyler yaptığımı" düşünsünler ve bu yalana inanmaya devam etsinler! 

Sanki biraz isyan eder gibi oldum fakat isyan etmiyorum. !

***

Bu haftaki pazar yazımı sonlandırmadan önce, sizlere yeni bir youtube kanalı tanıtmak istiyorum. Sizlerin zaten #İlkayZaman, #HakkıAlkan, #BarışÖzcan, #KTS gibi kanalları bildiğinizi ve takip ettiğinizi varsayıyorum.

Şimdi asıl palaşmak istediğim kanal #gezigezive adlı bir kanal. Yeşim ve özkan çiftinin maceralarınız izlemek eminim hoşunuza gidecektir !  Aynı zamanda kendilerinin #yapıyapıve adlı bir kanalları daha bulunmaktadır. Paylaşmış olduğum bu kanalların sizlere birşeyler katacağına eminim. Vaktiniz olursa inceleyin derim !

Son olarak sizlere bir şarkı #bırakıyorum. Ve yine gidiyorum !

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

2 yorum:

  1. Youtube çok gereksiz şeylerle doldu taştı bile... Gereksize ve saçmalığa doğru büyük bir akın var... Son videomda ben de bu saçmalıklardan biri olan teknoloji kanallarına değindim sanki çok izlenecekmiş gibi... Ben de gittim ::::::::)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Selam Mustafa, aslında haklısın youtube dünyası garip bir hal aldı. Binlerce, milyonlarca kanal var. Benim takip ettiğim bu tür güzel kanallar da var. Tavsiye ederim :) O halde bende gittim ^_^

      Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.