Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

20 Mayıs 2018 Pazar

Pazar Yazısı #134

Yağmur yağıyor... Ve ben ilk defa yağmurun yağmamasını, bir an önce yağmurun durmasını istiyorum. Şimdi hiç sırası değil gibi...

Şimdilerde, çok uzun zaman önce açmış olduğum ikinci bloguma tekrar yöneldim. Son iki yıl boyunca Wordpress altyapısı ile yazmakta olduğum ikinci blogumun içeriklerini tamamen sildim ve yeni bir tema ile blogger'a taşıdım. Bir türlü wordpress'e alışamadığım için yine yeniden blogger'a dönmeye karar verdim. Yani ikinci blogum için sıfırdan başladım diyebilirim :)

Daha önce #şuradaki yazımda ikinci blogum için yeni düzenlemeler yaptığımı belirtmiştim. Şimdilerde henüz yeni yeni içerik üretmeye başladığım için o adresi yine söylemeyeceğim. Zaten bilen kişiler var bu adresi. Yeteri kadar içerik oluştuğu zaman burada duyurur, sizleri davet ederim.  Eğer yazarlık yapmak yada yazılarının yayınlanması isteyen arkadaşlar varsa info@mustafaalniak.net adresine mail atabilirler. İkinci blogumda tecrübeli blog yazarlarına yer verebilirim.

Aslında bu satırları yazarken, bu haftaki pazar yazıma nasıl giriş yapmalıyım diye düşünüyordum. Ve düşünmeye devam ediyorum. Dördüncü parağrafa gelmiş olmama rağmen henüz aklımdan geçenleri yazabilmiş değilim. Açlıktan olsa gerek. Şuan saat ÖS 06:48 tarih ise 20 mayıs 2018. Tarih her ne kadar önemli olmasada saat şuan için önemli. İftara son bir saat kaldı. Bu yılki Ramazan ayının ilk pazar yazısı yazarken aklım eski günlere gitti birden...

Dur bir dakika, arşive bakıp geliyorum...

Evet, arşive baktım geldim. 8 gün fark ile yaklaşık bir yıl önce bugün hislerimi #şu şekilde dile getirmişim. Yazıyı bir okudumda, sanki o gün çok acıkmamış gibiyim. İyi yazmışım yani :) Oysa şuan o kadar acıkmış bir haldeyim ki, yazıyı bir an önce bitirip iftarı beklemek istiyorum. Öylede yapacağım sanırım. 

İlerleyen günlerde yeni yazılar ile görüşmek üzere. Yeni blog, farklı konularda farklı araştırmalar ile gelecek. Takipte kalmayı unutmayım.

Gitmeden önce #bu şarkıyı sana armağan ediyorum ;)

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

2 yorum:

  1. Bence yeni bloğunu da duyurmalısın. Wordpress denemedim ama blogspot çok basit ve kolay. Şimdiden bugün için hayırlı iftarlar olsun. Allah oruçlarımızı kabul etsin inşallah.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba Beyda, öncelikle güzel yorumun için teşekkür ederim. Allah hepimizin oruçlarını kabul etsin inşaALLAH. İkinci blog'u bu hafta duyuracağım :)

      Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.