Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

27 Mayıs 2018 Pazar

Pazar Yazısı #135

Bu günden itibaren blogum için yeni bir karar aldım. Şöyle bir düşününce bu kararı alma konusunda ne kadar geciktiğimide görmüş oldum...

Sizinde farkında olduğunuz gibi son zamanlarda pazar yazılarımı çok dağınık şekilde yayınlamaya başladım. İlk 50-70 hafta düzenli gitsede 100. haftadan sonra bu düzen bozulmuştu. Pazar yazıları bazen cumartesiyi pazara bağlayan gece yarısı, bazen pazar günü gün içerisinde, bazende pazar akşamları yayınlardım. Artık buna bir son vermeye karar verdim.

Aldığım karara göre bundan sonra pazar yazıları her hafta pazar sabahı saat  09:00'da yayınlanmış olacak. Yani artık pazar günleri sabah saat 09:00'da buraya geldiğinizde haftanın pazar yazısı okunmaya hazır olacak. Anlaştık mı ? 

Bu hafta duyurmak istediğim bir diğer konu isi ikinci blogum ile ilgili. Daha önce #şurada ve #burada bahsetmiş olduğum blog adresimi artık duyuracağım. Zaten blogumu yakından takip edenler ve beni #twitter üzerinden takip edenler ikinci blog adresimi biliyorlar fakat yine burada duyurmuş olayım. 

Çok uzun zaman önce almış olduğum www.kafeinliyiz.biz alan adı ile wordpress gibi çeşitli platformlarda yazmaya başladım. Fakat wordpress ile pek anlaşamayınca tekrar blogger'a dönerek blogger'da devam etmeye karar verdim. "Kafein sonrası yazıları" sloganı ile yola çıktığım yeni ikinci blogumda, buradan çok daha aktif olmaya çalışıyorum. Yani burada haftada 1-2 yazı yayınlarken kafeinliyiz.biz adlı ikinci blogumda haftada 2 yazıdan fazla yazı yayınlamaya karar verdim. 

İkinci blogumu takip etmek isteyenler için adres; www.kafeinliyiz.biz 

Blog adresini bir yere not etmeyi, yer imlerine eklemeyi unutmayın. Görüşmek üzere ^_^ 

Güncelleme !

Bu yazıda bahsettiğim kafeinliyiz.biz adlı blogu kapattım. Artık ikinci blogum www.keyfisanat.com Bu yazıda gördüğünüz kafeinliyiz.biz yerine keyfisanat.com'a bakınız.
Güncelleme zamanı: 25 May 2019 05:34PM


Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

2 yorum:

  1. İkinci blogda da başarılar...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba Recep; güzel yorumun için teşekkür eder, ikinci blogumada beklerim :)

      Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.