Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

10 Haziran 2018 Pazar

Pazar Yazısı #137

Dün gece eski yazılara baktım yine. Eski yazılarda yer alan eski şarkılardan dinledim biraz. Zaman zaman yapıyorum bunu. Keşke daha sık yapabilsem tabi ama bu pek mümkün olmuyor. Aylar, yıllar önce yazmış olduğum yazıları okumak, o zamanlar dinlemiş olduğum şarkıları dinlemek iyi geliyor. Bir an beni o günlere götürüyor diyebilirim. Zaten bu yüzden bu blogda yazıp not alıyorumya bazı şeyleri.

Neyse. Şimdi ise, ilerde dönüp bakmak için yeni notlar alma vakti... 

Şimdilerde Netflix ile geçiyor günlerim. İzlemeye başladığım iki dizi var. Bu diziler hakkında oldukça sık tweet atıyor olsamda diziler hakkında detaylı olarak ilerleyen günlerde yazacağım. Bunun haricinde izlemek istediğim başka diziler ve filmlerde var. Ve tabii ki yazacaklarımda var. Ama yine ne yazık ki ara verdim bütün bunlara. 

#Mahşer bittikten sonra henüz yeni bir kitaba başlayamadım. 1984'ü okumayı düşünüyorum. Hatta bu kitabı okumaya başlamak için kitaplığımdan alıp yanıbaşıma bile getirdim. Ama henüz başlayamadım. 

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

2 yorum:

  1. Eski şarkıları yeniden dinlemek, eski yazıları yeniden okumak beni çok garip hissettiriyor. Kötü bir anıyı hatırlatsa dahi mutlu oluyorum. Yaşamış olmanın verdiği garip bir his...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba Eda, öncelikle güzel yorumun için teşekkür ederim. Benimle aynı düşünceye sahip olman beni gerçekten mutlu etti. Bazen deli olduğumu düşünüyordum, ama aslında yalnız değilmişim ve deli değilmişim :) Gerçektende eski yazıları tekrar okumak, eskiden dinlemiş olduğum şarkıları tekrar dinlemek çok güzel bir his...

      Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.