Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

1 Temmuz 2018 Pazar

Pazar Yazısı #140

Can sıkıcı günlerin her geçen dakika yaklaşmasına rağmen huzur içinde yaşamaya çalışıyorum. "Sorunlardan kaçarak uzaklaşma" metodu ile, bir kez daha kendimi kandırıyor ve sorun olmadığı konusunda kendimi telkin etmeye devam ediyorum. Marifetmiş gibi söylüyorum birde bunu ! Her neyse, yaşamaya devam...

Netflix dizileri izlemeye devam ediyorum. Bunu artık her defasında söylemeyeceğim. Netflix dizi filmleri hakkında detaylı inceleme yazılarıma www.kafeinliyiz.biz adlı diğer blogumda yer veriyorum zaten. Bunu haricinde kitap okuma konusunda karar verdiğim yeni kitap, #RizolliIsles serisinin dördüncü kitabı olan İkiz Bedenler adlı kitap. #Mahşer bittikten sonra İkiz Bedenler'i okumaya karar verdim. 1984'den ise, harika bir tercih !


Bu hafta Ankara'ya gittim. Bir kaç gün Ankara'da gezdikten sonra tekrar geldim buraya. Aslında Ankara'ya dair söyleyecek ve anlatacak pek bir şeyim yok. Bir kaç günlük Ankara gezisinden kalan birkaç fotoğrafı buraya bırakmak ile yetineceğim şimdilik.


Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

5 yorum:

 1. Sorunlardan kaçarak uzaklaşmak kısa süreli çözüm olsa da sanırım en kolay yol bu :)
  Ankara'da gezilecek yer maalesef çok az. Şehir merkezinde gidilebilecek birkaç yer ve müze var. Onun dışında fazla alternatif yok.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam Salih. En kolay ve etkili yol bu. Buna emin olabilirsin :) Evet, Ankara'da çokta fazla gezilecek yer yok ama yinede genel olarak iyi diyebilirim :) Yorumun için teşekkür ederim Salih.

   Sil
 2. Sorunlar bitmez Mustafa, az soru sordukça sorun da azalıyor. Bu aralar sorduğum soruların sayısını azaltıp bol bol okuyacağım. Ben de NetFlix belgesellerinde izlediklerimi yazacağım. Taslakları gördün :) yazıp yayınlamamak gibi bir saçmalık peşindeyim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam Mustafa. Hayat acayip işte. Ne yaparsak yapalım her zaman #SorunVar... Yazmak güzel. Tamamlanmış olan taslakları birer birer yayınlasan iyi olur bence :)

   Sil
 3. Ankara'ya yillar öncesinde gitmistim. Anitkabir'i ziyaret etmek nasip oldu. Cok güzeldi.

  YanıtlaSil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.