Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

8 Temmuz 2018 Pazar

Pazar Yazısı #141

Unuttuğum şarkılar var. Tekrar bulmaya çalıştığım şarkılar... Ve ne yazık ki bundan çok daha ciddi problemlerim var hayatımda... 

Canım sıkılıyor, keyfim kaçıyor. Bunalıyorum.

Bunu neden buraya yazıyorum bilmiyorum... Sanırım şuan pazar yazısı yazmak için pek keyfimin olmayışındandır... Ama elden birşey gelmez. Bundan 140 hafta kadar önce, 1 Kasım 2015 tarihinde başladım pazar yazıları yazmaya. #İlk pazar yazımda almış karara saygı duyarak bu haftada, kısada olsa bir pazar yazısı yazmak zorundayım. Bu benim için önemli bir alışkanlık. Madem 2015 yılından bu güne, her hafta istisnasız yazmaya devam ettim, şimdi neden bırakayım ki ?

***

Şuan yıllardır dinlemekte olduğum aynı #melodileri dinliyorum. Yazının başında da ifade ettiğim gibi unuttuğum onlarca yüzlerce güzel melodiler var. Keşke onları youtube'da ki #playlist'ime ekleseydim. Ekleseydim emin olun sayfalar dolusu pazar yazısı yazabilirdim ! - Bu konuda ciddiyim. -

Şimdi yine gideceğim. Çeşitli problemler var. Ve hayatımda o kadar çok problem biriktiki. Başım büyük belada. Giderken size bir link bırakayım. Madem buralara kadar geldin bu yazıyı okudun, belki #şuradaki ted konuşmalarını izlemek istersin. İzleyince pişman olmayacağını garanti ederim.

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

2 yorum:

  1. Senin pazar yazilarini cok seviyorum ben ve sürekli yazmana hayranim. Sakin birakma.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba Ahu, güzel yorumun için teşekkür ederim. ^_^ Yazmaya devam edeceğiz tabii ki. Bloglamaya devam. :)

      Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.