Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

15 Temmuz 2018 Pazar

Pazar Yazsı #142

Lonely man
Geçen haftaki pazar yazımda bahsetmiş olduğum #şarkıyı buldum. Şarkıyı bulmak için youtube'da beğenmiş olduğum videolar geçmişinde aylar öncesine dönmem gerekti. Kısa bir arama sonucu, bahsetmiş olduğum şarkıyı buldum. Bahsetmiş olduğum şarkı Nilüfer Yanya'ya ait bir şarkı. Şarkıyı bulduktan sonra ilk iş olarak #playlist'ime ekledim. Nilüfer Yanya kimdir neyin nesidir merak edenler için bbc #şurada bir video hazırlamış. Videoyu izleyerek sanatçı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Can sıkıcı anların yaklaşmasından dolayı moralim epey bir bozuk. Evet, aynen öyle; yine ! Günlerim, daha doğrusu çoğunlukla gecelerim Netflix dizileri ile geçiyor. Fakat ne yazık ki buda fayda etmiyor. Netflix dizileri yetmiyor. Her geçen gün yeni dizilere başlıyorum. Bakalım ne olacak ! İyi olur inşaALLAH.

Bu arada Rizolli serisinin dördüncü kitabına geçtim. Herşey gayet yolunda gidiyor... Ne kadar yolunda olabilirse tabi. Sürekli yeni diziler ve kitaplar keşfediyor olmak gayet iyi. Bir süre daha bu şekilde devam edelim bakalım !

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

4 yorum:

 1. Yeni diziler ve yeni kitaplar keşfetmek gibisi yok gerçekten...
  Mutlu pazarlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Arif, mutlu pazarlar :) Yorumun için teşekkür ederim.

   Sil
 2. Benim de canım sıkılıyor son zamanlarda bir süre de devam edecek gibi duruyor bu durum,ama ben senin aksine ne okuyabiliyorum ne izleyebiliyorum çok sinir bozucu bir durum hayırlısı ne diyelim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Devrik Cümleler. Bahsetmiş olduğum bu can sıkıcı durumdan kurtulabilmek için kitap okuyor, Netfilix dizi filmleri izliyorum. Tavsiye ederim :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.