Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

5 Ağustos 2018 Pazar

Pazar Yazısı #145Bazen zor oluyor. Bazen öyle anlamsız, öyle saçma geliyor ki herşey ! Ama bu düşünce bir süre sonra kendiliğinden geçiyor... Bazı şeylerin kendiliğinden geçmesi ne güzel değil mi ? Keşke herşey zamanla geçse... Muhtemelen neden bahsettiğimi anlayamadınız değil mi ? Olsun bende bilmiyorum zaten.

Kitap okuma konusunda şu sıralar biraz sıkıntı yaşıyorum. Aslında seviyorum #Rizolli serisini fakat, Netflix dizileri kitap okumama pek izin vermiyor. Şu sıralar çok izliyor ve çok yazıyorum. Taslaklarda biriken yazılar bazen gözümü korkutuyor olsada, kısa sürede yazıları tamamlayıp okumaya hazır hale getireceğim. Biliyorum ki o yazılarında bekleyenleri var... Sabredin ;)

Şimdilerde birde dizilerin sezonluk değerledirme yazılarını yazma alışkanlığı başladı bende. Artık izlemeye başladığım diziler hakkında ilk önce tanıtım yazısı, daha sonra ise her sezon için sezon değerlendirme yazısı yazıyorum. Bakalım bu işin sonu nereye varacak. Bilmiyorum fakat herşey daha güzel olacak.

"Birlikte daha güzel günler göreceğiz olric"  #KorkuyorumOlric

Geçen hafta #söylediğim gibi Ankara'ya geldim. Bu nedenle şu sıralar biraz yoğunum. Yani dizilere ve kitaplara kısa bir ara vermek zorunda kaldım. Şimdi gitmek zorundayım, sonra tekrar görüşürüz.

https://youtu.be/eXvBjCO19QY

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

4 yorum:

 1. Bazen zor oluyor. Bazen öyle anlamsız, öyle saçma geliyor ki herşey ! ... Aynen bende bazen böyle düşünüyorum Mustafa.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Cem, yorumun için teşekkür ederim. Ayrıca benim gibi düşündüğün için, yalnız olmadığım için de mutluyum ^^

   Sil
 2. 169 taslakla en büüyk taslak arşivi bende :) ben de bol bol okuma ve yazma düzenime bir dönsem. Uzun zamandır blogumda olmayan kişisel yazılardan birini yarın yayınlayacağım. Benzer konular :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Mustafa, yayınlanmış yazılar ile birlikte taslaklarıda artırmaya devam et, belki 169'dan daha fazla taslağı olan blogger'lar da çıkabilir (kendimden bahsetmiyorum) ^^ Artır eski günleri dönmemiz gerekiyor sanırım Mustafa, daha çok okuyup daha çok yazmalıyız. Bahsettiğin yazıyı yarın okuyacağım, yorum için teşekkürler ^_^

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.