Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

23 Eylül 2018 Pazar

Pazar Yazısı #152

152. haftaya gelmek hiç kolay olmadı... Çok zaman geçti. Zaman geçtikçe buralar daha'da değerlenir diye düşünmüştüm ama pekte öyle olmadı. Her geçen gün burayı daha fazla insan ziyaret eder oldu. Ama ben artık buradaki yazılarımı herkesin okumasından biraz rahatsız olmaya başladım. Bu nedenle buralar değerini yitirdi. Buralar henüz çok bilinmiyorken daha değerliydi. Buradaki yazılarımın çok fazla insan tarafından okunması şu sıralar beni biraz raharsız ediyor. Belki sırf bunun için bile bu blogu kapatabilirim. Daha önce #şurada belirttiğim gibi ikinci blogumu kapattım. Çokta iyi yaptım. O blogu kapattığımdan beri kendimi bir boşlukta hissediyorum. Yokluğunu fark ediyorum. Bu nedenle kısa sürede tekrar bir blog açacağım. Şu sıralar nasıl bir alan adı alsam diye düşünüyorum. Daha önce #burada belirttiğim gibi gizli yazarlı bir blog kurma fikride aklımın bir köşesinde durmaya devam ediyor. 

Neyse... 

Aklım bu saçmalıklar ile doluyken youtube'da takılmaya devam ettim. Birden kendimi komik videolar izlerken buldum. Ve yolum #FailArmy'e kadar gitti. Eğer öldürecek boş zamanınız varsa bol bol video izleyebilirsiniz o kanalda. 

Şuan okumakta olduğum kitabında sonlarına yaklaşıyorum. Yakında kitap biter ve değerlendirme yazısını yazarım. O halde şimdilik bu kadar.

Ama tabii ki gitmeden önce size bir #şarkı bırakıyorum. Hatırlarsanız bu şarkıyı daha #önce'de sizler ile paylaşmıştım.

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

6 yorum:

 1. Kapatmayıp biraz ara vermeyi deneyebilirsin bence.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Yasemin, olabilir. Önerin ve yorumun için teşekkür ederim ^^

   Sil
 2. Bir kapatayım, bir kalayım falan. Tam bir yazar davranışları bunlar Mustafa 😀

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar Mustafa Bey.
  2007 yılında Blocu.com platformunda , 2008 yılında da Blogspot.com platformunda kendime yer tuttum. Blogcu.com çizgisini kaybettiği için, orasını terk ederek Blogspot.com'a gelmiştim. Sizin de dediğiniz gibi ilk yıllar çok heyecan vericiydi, ama artık pek o eski heyecan kalmadı öyle değil mi? Ben de aynen öyle düşünüyorum. Hesap açmadığım blog platformu kalmadı, ama en iyisi olarak benim gözümde hep burası kaldı.
  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Recep hocam. Ben daha önce blogcu değilde, tr.gg diye saçma bir sistem kullanmıştım. Sonunda doğru yolu bulup blogger'a yerleştim. Blogger ile birlikte wordpress'de kullandım fakat blogger kadar sevemedim... Heyecan konusuna gelince; ara sıra heyecanı kaçıyor fakat tamamen bırakmak yok, yazmaya devam :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.