Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

30 Eylül 2018 Pazar

Pazar Yazısı #153

Herşeye rağmen yaşamdan zevk alabilmeli insan. Bu kimi zaman mümkün olmayabilir, fakat bazı şeyleri görmezden gelerek, bazı şeyleride kabullenerek anı yaşamayı öğrenmeliyiz... Normalde bu kadar iyimser biri değilim. Fakat kötümser olmanın sonuçları hep hüsran oldu. Elimize hiçbirşey geçmedi. Ne yapalım yani, ölelim mi ?

Neyse...

Neyseki The Blue Danube var. Pazar Sabahı Klasikleri adlı güzel bir albümde yer alan bu melodileri dinliyorum. Sende istersen #şuradan dinleyebilirsin. Senin için güzel bir link bıraktıktan sonra tekrar klasöre dönüyorum...

huzur
Bu müziklerde olmasa napardım bilmiyorum... Müzikler ve kitaplar çok ama çok iyi geliyor... Bunu ben zaten biliyordum, fakat geçen gün gördüğüm #tweet iyice emin olmamı sağladı. Her şeye rağmen kitaplarıma, müziklerime ve dizilerime vakit ayırmaya devam edeceğim. Artık herşeye inat; daha çok okuyacak, daha çok izleyecek, daha çok dinleyecek ve daha çok yazacağım. Yeni blogda yakında yayın hayatına başlayacak... BluTv'de isteğimi göz önünde bulundurduğuna #göre en sevdiğim dizi olan #bizimkiler'in tüm bölümlerini bekleyebilirim.

Diğer pazar yazıları: https://goo.gl/OAggvn

2 yorum:

  1. Daha çok yaz kardeşim bence de. Güzel yazıyorsun çünkü.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba Cem, güzel yorumun için teşekkür ederim ^^

      Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.