Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

7 Ekim 2018 Pazar

Pazar Yazısı #154


Bizimkiler izlemeli geceler ile geçiriyorum günlerimi... Ama artık oda fayda etmez oldu. Bir zamanlar güzel olan şeyler bazen güzel olmuyor. Bizimkiler dizisini elbette seviyorum. Ama ara sıra canı sıkılıyor insanın. 

Şu sıralar çok durgun geçiyor günlerim. İş aramaya başladım. CV gönderdim, bakalım neler olacak ! ^^ Yani kolera'nın dediği gibi "boş iş boş şeyler, bişeyler bişeyler" #*kolo

Bu hafta son kez duyurusunu yapmak istediğim birşey var. www.kafeinliyiz.biz tamamen kapandı ve tamamen benimle ilgisi bitti. Vatandaş kendine yeni bir site açtı ;)  

Hadi benden yine bu kadar. Eski bir filmi izledim geçtiğimiz günlerde. Onun ile ilgili bir yazı hazırlamak için gidiyorum... Ve yeni açtığım ikinci blogum ile ilgilenmek için...

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

5 yorum:

 1. En yakın zamanda iş bulursun kardeşim inşallah

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Cem. İyi dileklerin için teşekkür ederim. İnşaALLAH istediğim gibi bir iş bulurum kısa sürede. ^^

   Sil

 2. Merhaba, Malatya Rent a Car Olarak takip ediyorum blogunuzu gerçekten harika paylaşımlar yapıyorsunuz.

  Beşkonaklar Malatya Oto Kiralama ve Malatya Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri.

  YanıtlaSil
 3. malatya çiçekçi olarak başarılarınızın devamını dilerim.

  YanıtlaSil
 4. Merhaba, Malatya Oto Kiralama olarak blogunuzu ilgi ile takip ediyorum mükemmel paylaşımlar yapıyorsunuz. Dizayn Rent A Car Malatya Araç Kiralama ve Malatya Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri.

  YanıtlaSil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.