Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

28 Ekim 2018 Pazar

Pazar Yazısı #157 VEDA PROVASI

Evet, yanlış okumadın sevgili okur, bu pazar yazısı aynı zamanda bir veda provası yazısı... 5 yılın aşkın süredir bu blogda yazıyorum. Bu güne dek yazdığım hiçbir şeyden pişman değilim ve iyiki de blog yazmaya başlamışım, iyiki de hayatımın bir döneminde blog yazarlığı yapmışım. Blog sayesinde çok iyi insanlar tanıdım ve kendime dostlar edindim... Neyse, bu bir veda yazısı değil, böyle konuşmamalıyım. Ama bu yazı için bir veda provası diyebilirim. Blogumu hemen şimdi kapatmıyorum tabii, ama her an kapanmışta olabilir, yada 50 hafta sonra, yada hiç. Ne bileyim ! 

goodbye
Son aylarda neler yaşadığımı bilemezsin blogcan. Pardon blogcan mı dedim ? Doğruya birde o vardı. Neyse boşver boşver boşver boşver boşver ... boşver.

Artık bazı şeyler beni benden almaya başladı. Bazen yazılarıma gelen yorumlar sorun oldu bazen'de bana atılan e posta'lar sorun oldu. Ama yinede herşeye rağmen bütün okurlarımı seviyorum. Hiç üzmediler beni. Hep okudular, okudular, okudular... Belki de böyle bir yazı görmek istemiyorlardı, onlar içinde sürpriz olmuş olabilir. 

Neyse çok uzatmayacağım, dedim ya hani; bu yazı bir veda provası diye. Her ne kadar bu yazıda veda etmiyor olsamda güzel bir şarkı ile noktalamak istiyorum 157. pazar yazımı... Daha öncede sizlere bahsetmiş olduğum Max Payne 2 adlı oyunun finalinde çalan güzel bir şarkı var. Adı; Late goodbye. Sizleri o şarkı ile uğurluyorum bu haftada. Dinlemek için için #buraya tıklayınız.

Bu müziğin piano versiyonu için #buraya bakabilirsiniz. Ayrıca bu müzik oyunda bir sahnede de vardı. O kısa sahneyi izlemek için #şuraya bakınız. Ve imkanınız* var ise; Max Payne 1 ve Max Payne 2'yi pc'de oynayınız !

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

BU YAZIYADA YORUM YAZMAYIVERİN 😏