Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

9 Aralık 2018 Pazar

Pazar Yazısı #163

Son zamanlarda günlerim uzay ile ilgili araştırmalar yaparak geçiyor. Kafayı uzaya takmış durumdayım. Bu konuda bir video izleyeyim diyorum, sanki uzaydaymış gibi youtube'da kayboluyorum... Onun dışında elbette dizi ve film izlemeyi ihmal etmiyorum ! Bir kaç gün önce Netflix'den sıkılıp BluTv hesabı açtım. Hatta diğer blogda Netflix dizileri haricinde BluTv dizileri hakkında tanıtım ve değerlendirme yazılarıda yazmaya başladım. Ne yazık ki bu arada kitap okumalarıma ara verdim...

Taslaklarda bekleyen bazı yazılarım var. Aceleye getirmek istemediğim yazılar bunlar... Blog dünyasını yakından ilgilendiren bazı konulara değindiğim bir yazı hazırlıyorum. Çünkü artık sabrım taştı. Bazı şeyleri açık açık burada yazmak, paylaşmak istiyorum. Yazdıklarım bazı blogger'ları sinirlendirebilir hatta belki üzebilir. Ama benimde söylecek bazı sözlerim var 😒 Tabi bunları başka bir yazıya saklıyorum. Şimdi isyan etme değil; haftalık pazar yazısı yazma zamanı.

Bu sefer bir şarkı paylaşmadan yazımı sonlandırmak istiyorum. Kendinize güzel bir şarkı seçin ve -en azından- şarkı bitene kadar hayatın karmaşasından ve dünya dertlerinden uzak kalmayı deneyin...

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

5 yorum:

 1. Mustafa sana bir Evren Atlası gerekli... Güzel belgeseller var nulabildiklerimi sana göndereyim. Bu konuyu en iyi kitaplardan öğreniyor imsam. Uzaya daldıysan seni uzun bir macera bekliyor demektir. Belli bir süre sonra bağlantılı konular farklı ilgi dalları çıkarıyor. Blog dünyası için yazılanları bekliyorum.

  Son cümlelerin işin sıttı olmalı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Mustafa, önerilerini bekliyorum. Bir ara yazarsın whatsapp'dan :) Cidden uzaya'a taktım kafayım. Elon Musk ile Ay'a hatta Mars'a gitmeyi düşünüyorum sıdgjdnh :)

   Sil
  2. Ve evet, blog dünyası ve blogger'ları eleştirdiğim bir yazı hazırlıyorum. Ne zaman hazır olur bilmiyorum ama yazıyı bitirince yayınlarım ;)

   Sil
 2. Bloglar hakkındaki yazını merakla bekliyorum Mustafa.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Cem, yazı ne zaman bitmiş olur bilmiyorum. Henüz yazmaya devam ediyorum. Bu yazıyı aceleye getirmekte istemiyorum. Yazı ne zaman hazır olur bilmiyorum. Ama bitince kesinlikle yayınlarım :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.