Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

13 Ocak 2019 Pazar

Pazar Yazısı #168

huzur
Bugün soğuk bir gün. Biraz fazla soğuk. Ama neyse ki meşgul olduğumuz güzel şeyler içimizi ısıtmaya yetiyor. Şu sıralar Hande Altaylı'nın Maraz adlı kitabını okumakla meşgulüm. Bu kitaba yeni başladım. Kitabı beğendim. Daha önce yazarın başka bir kitabını daha okumuştum. Sanırım Türk yazarlar arasında en sevdiğim yazarlardan birisi Hande Altaylı. Daha önce yazarın #AşkaŞeytanKarışır adlı romanını okumuştum ve onuda çok beğenmiştim. Kesinlikle Hande Altay'lı okumak güzel...

BluTv'de The Walking Dead izlemeye devam ediyorum... İki günde bir sezon bitiriyorum şu sıralar... Netflix izlemeye uzunca zamandır ara verdim zaten... Geçen günlerde TWD izlerken 6. sezon 15 bölümün başında yer alan #şu sahnede güzel bir şarkı çalıyordu. Şarkıyı biraz aradım ve buldum. "İt's All Over" adlı şarkıyı burada paylaşmak istiyorum. Şarkıyı dinlemek isterseniz #buraya tıklayabilirsiniz.

Söyleyeceklerim bu kadar !

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

8 yorum:

 1. Hande Altaylı o kadar güzel yazıyor demek. Daha önce ismini duymuştum. Ama bu kadar iyi yazdığını bilmiyordum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben çok seviyorum kendisini. Yazarın bir kitabını daha okuyacağım ^^ Sanada tavsiye ederim Cem.

   Sil
 2. Tavsiye ve müzik için teşekkür ederim güzeldi

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar,sizi yeni keşif ettim.Faydalı içerik ile dolu blogunuzu sevdim.Takip ve izlemeye aldım.Bana da beklerim(tariflimutfak/sibelinyemekleri).Başarılar dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Sibel Özer, yorumunuz için teşekkür ederim ^_^

   Sil
 4. Sitenizi yeni fark ettim ve hemen takibe aldım, benim siteye de beklerim, geniş kitleler oluşturmak daima güzeldir...Selam ve Dua ile...

  www.insanadavet.blogspot.com

  YanıtlaSil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.