Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

17 Şubat 2019 Pazar

Pazar Yazısı #173

Yine Zeki Müren #dinliyorum. Oysa Ubuntu işletim sistemi hakkında forumlarda bir araştırma yapıyordum, Zeki Müren'e kadar nasıl geldim anlamadım. Zaten benim bilgisayar internet kullanma tarzım bir acayiptir. Bir ara yine forumlarda gezerken kendimi YouTube'da fail videoları izlerken buldum. Hatta bu şekilde #FailArmy adlı bir YouTube kanalı keşfettim. Şu sıralar FailArmy kanalının yüklediği her videoyu izliyorum, güzel oluyor.

Neyse, hayat bir şekilde akıp gidiyor. Bugün günlerden yine sınav. Şu sıralar yine çeşitli işler ile meşgulüm. Biraz araştırma ve başvuru ile geçti günler. Eğer nasip olursa güzel haberler bekliyorum bir iki haftaya. Hadi inşaALLAH ! :)

Ah şu batıl inançlar yok mu ! 

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

6 yorum:

 1. Kanala bakayım hemen tesekkurler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Sibel, yorumunuz için teşekkür ederim :) Ara sıra fail videoları izlemek güzel oluyor, mutlaka tavsiye ederim ^^

   Sil
 2. Zeki Müren'in tek bir plağı var elimde ve abartıp çokça dinleyince biraz uzaklaştım son zamanlarda :) Zeki Müren de olsa fazlası yorar.

  YanıtlaSil
 3. Ubuntu pek bi severim. Zeki Müren de dinlenilir ya hani ...

  YanıtlaSil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.