Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

24 Şubat 2019 Pazar

Pazar Yazısı #174

Zaman çabuk geçiyor. Artık bazı şeylerden eskisi kadar zevk almasam da ısrarla yazmaya çalışıyorum. Aslında her zaman söylediğim gibi; üzerine yazılar yazılacak çok fazla konu var fakat son zamanlarda o yazıları yazacak gücüm yok. Üzerimde enteresan bir bıkkınlık var. Tıpkı hayallerim gibi.

Şimdilerde çeşitli youtube kanallarında vloglar izlemek ile geçiyor günlerim. Şarkıları saymıyorum bile. Ama yinede ben blog serüvenimi sürdürmeye devam ediyorum. Şuan senin gibi bu yazıyı okuyan kaç kişi var biliyor musun ? Kaç kişi olduğunu bende tam olarak bilmiyorum fakat o güzel insanlar okuduğu sürece bende birşeyler yazmaya devam ediyorum. O kadar insan 174 haftadır her pazar (bazen pazartesi) günü gelip bu anlamsız yazıyı okuyor. Ve bende garip bir şekilde bundan keyif alıyorum.

Kitap okumalarıma ara verdim. Tabii ki üzgünüm fakat yapmam gereken bazı şeyler var. Eğer günün birinde, tıpki birkaç yıl önce olduğu gibi o tatlı heyecanı yakalarsam eskisi gibi güzel yazılar yazabilirim.

#BanaYalanSöylediler

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

6 yorum:

 1. Gelip okuduğumuz dogrudur

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Sibel, keşke diğer okurlarda tıpkı sen gibi yazıya yorum yazsa :) Eskiden yorum yazan kişiler artık yorum yazmıyor. Sadece sessizce okuyup, sessizce gidiyorlar...

   Sil
 2. Bıkkınlık hepimizde oluyor aslında. Böyle durumlarda pozitif düşünmek önemli bence. Daha yazılarla dolu uzun yıllar var önümüzde. Yani öyle umut ediyorum. Bugün listemde size de yer vereceğim. Aylak Editör'de buluşmak üzere :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba İbrahim, güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Sanırım motivasyon çok önemli ve insan kendisini her koşulda motive edebilmeli, yoksa bu hayat çekilmez. Ve evet, sizinde söylediğiniz gibi bende yazılarla dolu uzun yıllar görmek istiyorum. Son olarak Aylak Editör'de yazınızı okuyacağım :)

   Sil
 3. Yorum yapılmamasına o kadar takma bence Mustafa. Şunu da bil ki: Sen her Pazar yazdığın sürece okunacaksın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Cem. Güzel yorumun için teşekkür ederim. Zaten yazıların okunma sayılarını görüyor olmasam, hiç yazasım gelmiyor. Ama yine de yıllarca yazılarıma yorum yazan kişilerin artık okumalarına rağmen yorum yazmamalarına hayret ediyorum. Yinede herşeye rağmen bloglamak tarif edilemez bir duygu :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.