Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

3 Mart 2019 Pazar

Pazar Yazısı #175

Bu hafta yeni bir kitap okumaya başladım; Korku Ağı. Bu kitap, okuyacağım ikinci Stephen King romanı olacak. Daha önce Stephen King'in #Mahşer adlı romanını okumuştum ve bu güne dek okuduğum en güzel roman olduğuna karar #vermiştim. Stephen King gerçekten da harika yazıyor. Bunu sadece bir kitabını okuyarak anladım. Zaten yazar hakkında onlarca övgü var. Ve buda yetmezmiş gibi sinemaya uyarlanmış bir çok kitabı var yazarın. Bu nedenle Stephen King'den hiç şüphem yok. Eminim Kokru Ağı adlı romanıda en az Mahşer kadar güzeldir. Eğer bu kitabıda çok seversem yazarın tüm romanlarını okuyacağım.

Nihayet yeni bir kitaba başlamış olmak mutluluk verici. Ve bununla birlikte yeni yazılar yazabiliyor olmakta güzel. Blogger yönetim panelinde bana göz kırpan görüntülenme sayıları adsense paneli ile orantılı gitmeye devam ediyor. Bugüne dek Google Adsense ile işbirliği yapmadığıma öyle pişmanım ki anlatamam ^^

Az önce twitter'da paylaşmış olduğum bir şarkıyı dinledim. Bu şarkıyı uzun zaman önce dinlemiştim ve aylarca ara vermiştim dinlemeye. Geçtiğimiz günlerde tekrar şarkıya youtube'da denk gelip twitter'da paylaşmıştım. Ve yine dinlediğim için yine burada paylaşmak istiyorum. Umarım sende beğenirsin; #tweet.

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

4 yorum:

 1. Yazarın henüz kitabını okumadım
  Fakat kitaplarından esinlenerek hazırlanan birkaç filmini izledim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Sibel. Emin ol kitap filmden çok çok daha güzeldir :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.