Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

17 Mart 2019 Pazar

Pazar Yazısı #177

Bugün yine haftalık rutini tamamlamak için geldim buraya. 177 hafta oldu bugün. Canım biraz sıkkın ama bu kez durum biraz farklı. Her zaman ki gibi değil. Yanlış anlaşılmalar üzerine çok saçma mesajlar aldım. Üstelik iddialar öyle korkunç ki. Tabii ki bütün bu olanları burada yazmayacağım. Canım sıkkın, onu söylemek istedim.


Bu haftaya dair kısa notlar bırakmaya geldim yine. Bir süre önce twitter'da bir #tweet görmüştüm. Tweet'de Evren ağabey bir blog yazarına kitap hediye edeceğini söylemişti. Ve o kitap bana geldi :) Bende gelen kitap için kendisine teşekkür ettiğim #şu tweet'i atmıştım. O tweet'te blogda yazacağımı söylemiştim, o nedenle şuan bu yazıda bu konudan bahsediyorum ^^

Kitabı inceledim biraz, fakat henüz okuyamadım. Şuan Stephen King'in Korku Ağı adlı kitabını okuyorum. Korku Ağı bittikten sonra ilk iş olarak bu kitabı okuyup blogda yorumlayacağım :) Ayrıca kitabın yanında gelen mektup beni çok mutlu etti, bu yüzden paylaşmak istedim ^^

Blog yazmanın tadını şu sıralar eskisi gibi alamasam da direniyorum. Bırakmak kolay, ama bırakmak istemiyorum. Direnmeye devam edeceğim.

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

2 yorum:

  1. Güzel bir hediyeymiş. Blogunu sürekli güncel tutan birkaç kişi kaldı, sen de pes etme :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba Salih, güzel yorumun için teşekkür ederim ^^

      Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.