Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

24 Mart 2019 Pazar

Pazar Yazısı #178

Hani bazen buraya bir şarkı bırakıp kaçmak istiyorum ya, yine öyle bir gün bugün. Yazımı okumak için gelenleri eli boş çevirip sadece bir şarkı bırakacaktım aslında. Sadece bir şarkı linki bırakıp gidecektim. Belki, yaşadığım şu günleri en iyi ifade eden şarkı budur. Manidar olur yani. Hani az önce dedimya "okurları eli boş bırakmak" diye. Belkide son zamanlarda böyle yapıyorumdur, bilmiyorum yani tam olarak. Ama bunun bazen pek bir önemi yok.

***

Az önce gecenin sessizliğinden faydalanıp youtube'da açtığım şarkıyı döngüye almıştım. Ama şuan ezan okunuyor. Şarkıya kısa bir ara verdikten sonra şöyle bir düşündüm... Aylardır yazmak istediğim konu başlıkları neler, ve yazdıklarım neler diye. Sonuç; taslaklarda bekleyen onlarca yazı... Yazdığım onlarca yazı var fakat henüz hiçbirine son noktayı koyamadım. Bunun nasıl bir acı verdiğini tarif edemem. 

Bütün bu olanlardan sonra sanırım yine şarkıyı bırakıp gideceğim... Ne yapayım yani ? Günler çabuk gelip geçiyor. Ne çabuk pazar günü geldi yahu ? Bilmiyorum, daha fazla duramayacağım sanırım. İzlemem gereken dizi ve filmlerim var. Hani şu günleri çok iyi ifade eden bir şarkıdan bahsediyordum, manidar diyordum. Evet, kafası kendinden bile güzel.


Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.