Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

21 Nisan 2019 Pazar

Pazar Yazısı #182

Birkaç paragraf yazıp geri sildikten sonra, bu hafta yazmanın zor olacağını fark ettim. Denedim, okudum, tekrar okudum ve sonra sildim. Olmadı yani, yazamadım. Fakat yazmam gerektiğini biliyorum... 

Pazar Sabahı Klasikleri dinlemek huzur veriyor. Huzur verdiği gibi işimi de kolaylaştırıyor. Sanırım şuan bu anlamsız kelimeleri sıralamama vesile olan şey; Pazar Sabahı Klasikleri albümünün 1. CD'sinde yer alan "The Four Seasons-Spring - Antonio Vivaldi" adlı eser. Fırsat buldukça Pazar Sabahı klasiklerini dinlemeye çalışıyorum. (Tabii ki kısık sesle)

Dizilerden ve filmlerden fırsat buldukça yeni şeyler araştırıyorum. Şu sıralar not aldığım birkaç güzel başlık var. Bu konular hakkında keyfisanat.com'da yazacağım. Zaten sıklıkla keyfisanat.com'da yazıyor, o siteye yöneliyorum. Buranın eskisi kadar canlı olmamasının sebeplerinden biriside budur. 

Kitap okumalarıma biraz ara vermiş bulundum son günlerde. Şuan okuduğum kitabın ortalarına henüz geldim. Korku Ağı adlı kitabı en kısa sürede bitirip, #Evren ağabey'den gelen #hediye kitabı okumak için sabırsızlanıyorum. 

Polonyalı Piyanist Frederic Chopin'in Nocturne op.9 No.2 eseri öyle huzur veriyor ki bu güzel melodileri sizler ile paylaşmadan yazımı sonlandırmak istemiyorum. https://youtu.be/9E6b3swbnWg Son olarak arka planda "Yıldızlı Gece"yi görmekte ayrı güzel !

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

3 yorum:

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.