Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

16 Nisan 2019 Salı

The Silence [#izledim42]

The Silence
İzlediğim son Netflix filmi; The Silence. Konusu ile ilgimi çeken bu film tahmin ettiğim kadar güzel değildi fakat yinede not almak istiyorum... Korku ve gerilim kategorisinde olan bu film, beni biraz germiş olsa da korkunç olduğunu söyleyemeyeceğim. The Silence adlı filmi #izledim, şimdi ise film hakkında bir kaç kelam edeceğim.

The Silence Konusu


Ses'e duyarlı olan bir çeşit yaratıkların, bir kaza sonucu mağaradan yeryüzüne yayılması ile başlıyor film. Bir çeşit yarasa gibi olan bu yaratıklar göremiyorlar, sadece duyabiliyorlar. Yaratıkların yeryüzüne yayılması ile insanlar bu yaratıklardan kendilerini korumaya çalışıyorlar.

Filmde ana karakterimiz Ally Andrews, üç yıl önce geçirdiği bir trafik kazası sonucu sağır olmuştur. Ally, yaratıklar ortaya çıktıktan sonra babası ve ailesi ile yaşam mücadelesi veriyor.

Son Sözler


Filmi genel olarak beğenmiş olsam da sonunu beğenmedim. Sonu çok daha iyi bitebilirdi. Sahi, filmin sonunda ne oldu ? Böyle sonmu olur ? Filmi şimdi izlemek için #buraya tıklayabilirsiniz. Film hakkında detaylı bilgi ve fragman için ise #şuraya bakınız...

2 yorum:

  1. Bir kaç aydır tv dan uzak olmak için netflix üyeliğimi dondurdum. İlginçmiş ama sanırım bunu izlemeye kalbim dayanmaz :) teşekkürler paylaşım için.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba Momentos. Film boş zamanında izleyebileceğin güzel bir film. Kalbin dayanır merak etme :)

      Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.