Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

12 Mayıs 2019 Pazar

Pazar Yazısı #185

185. haftaya geldim. Son bir iki haftadır kitap okuyamıyorum. Başka şeylerle meşgulüm şu sıralar. Udemy'de çok zaman geçiriyorum mesela. Onun haricinde ise yine dizi izliyorum. Ramazan ayının gelmesi ile dizilere daha çok zaman ayırır oldum. Sahurdan iftara, iftardan sahura aynı şeyler işte :/ Oysa Korku Ağı'nı bir an önce okuyup bitirmek istiyorum. Ama şu sıralar kitap okumak pek nasip olmuyor !

Kısa süre önce The Walking Dead'in 9. sezonunu bitirdim ve Fear The Walking Dead izlemeye başladım. Bu konu hakkında zaten #şöyle bir tweet atmıştım. #FTWD en az #TWD kadar güzel bence. Aynı evrende geçen farklı bir dizi olmuş, sevdim. Zaten TWD'i çok seviyordum. TWD evreninde geçen dizi ve filmlerin tamamını izlemeyi hedefliyorum. Şuan TWD evreninde geçen iki dizi bulunuyor. İlki tabii ki TWD, diğeri ise TWD'in yan ürünü olan FTWD. Yakın zamanda TWD'in ikinci spin off dizisi çıkacak. Birde Rick Grimes'ın olacağı bir üçleme film gelecek. (Birde "Fear The Walking Dead Flight 462" varki hiç sormayın. Spin off içinde spin off resmen.) Onlarıda merakla bekliyorum. Hepsi hakkında gelişmeleri, haberleri, tanıtımları ve değerlendirmelerimi keyfisanat.com'da yazıyorum. Yazmaya da devam edeceğim.

Sanırım bu kadar The Walking Dead muhabbeti yeter. 185. haftanın notu bu kadar. Amacın farklı olsa da bu haftada okudun yazımı, teşekkür ederim. ^^

https://youtu.be/kVEanrxmKZ8

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

2 yorum:

  1. The Walking Dead ağırlıklı bir yazı olmuş 😀

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba Cem. Evet bu yazı TWD ağırlıklı oldu. Fakat keyfisanat.com 'da TWD evreni hakkında daha fazla yazı yazdım. Yazmaya da devam edeceğim. Dostum bu dizi bir harika :)

      Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.