Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

26 Mayıs 2019 Pazar

Pazar Yazısı #187

Pazar yazısı yazma işimi son güne bıraktığımda yazmakta zorlanıyorum. Son ana kadar bekleyince yazı aceleye geliyor ve bu nedenle yazmak istediğim gibi yazamıyorum. Zamanın çabuk geçiyor oluşu bütün bunlara sebep oluyor. Günler çok çabuk geçiyor. Pardon, haftalar. 

Ortalama son bir yıldır blog anlamsız yazılar ile doldu gibi. Fakat tabii ki hepsinin bir anlamı var. Hiçbir şey boşuna değil. Bu nedenle yazmaya devam edeceğim. Taslaklarda ve evernote'da yazılmayı bekleyen güzel başlıklar var. Aylardır duruyorlar orada. Bir türlü yazacak heyecanı bulamıyorum içimde. Çok uzun zamandır bekletiyorum bu yazıları. Bakalım ne zaman hazır olacak o yazılar ?

Son bir kaç aydır aklımdan hiç çıkmayan bir konu var; askerlik. Sürekli askerlik hakkında araştırma yaparken buluyorum kendimi. Aklımdan hiç çıkmıyor. Sanırım askere gitme vakti yaklaşıyor. Kafa hep oraya gidiyor sürekli. Her an bir çılgınlık yapıp gidebilirim. Yada ertelerim. Hiç bilmiyorum. Kafam çok karışık son günlerde...


Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

2 yorum:

 1. Askerlik 6 aya düştü Mustafa. Ama yine alıştığımız (alışmak kötü) adaletsizlik ile parayı bastıran bedelli yapacak.

  3 aydır neredeyse hiç bir şey yapmadım.Pazartesi günü blog ve videolara yeniden dönüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam Mustafa. Az önce askerlik şubesine gittim. 2022 tarihine kadar tecilliyim. Bu süre içinde nasip olursa bedelli yapabilirim. Yani şimdilik erteledim askerliği. Ama 6 ayda fena değil. Sonuçta 12 aydan 6 aya düştü. Yarı yarıya (Şuan Önlisans mezunuyum)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.