Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

17 Haziran 2019 Pazartesi

Frozen [#izledim43]

Karda Panik
Bu yazı Ramazan ayının son günlerinde yazılmış bir yazıdır. Fakat bugüne dek taslaklarda bekliyordu. Yayınlamak bu güne nasipmiş.

29 Mayıs'ı 30 Mayıs'a bağlayan gece sahuru beklerken Kanal D ekranlarında Karda Panik adlı bu filme denk geldim. Hayatta Kalma konulu filmleri sevdiğim için bu filmi izlemeye karar verdim. Film basit seviyede bir film olmasına rağmen izledim. Eğer hayatta kalma konulu filmleri seviyorsanız izlemenizi tavsiye ederim, fakat filmden çokta bir beklentiniz olmasın. 

Filmin orijinal adı Frozen fakat Kanal D karda panik adı ile yayınlamıştı. Ben internette Frozen adı ile buldum filmi. Bunuda belirtmiş olayım.

Frozen Filmi Konusu


Snowboard yapmak için kayak merkezine giden üç gencin hikayesine tanık oluyoruz. Kayak merkezinde snowboard yapan üç genç, teleferik üzerinde kalınca olanlar oluyor. Bütün çalışanların kayak merkezini terk etmesi ile teleferik üzerinde mahsur kalan üç genç günlerce soğuk havada yaşam mücadelesi veriyor.

Frozen imdb: https://www.imdb.com/title/tt1323045/

Frozen Fragman ve daha fazlası için #buraya bakınız.

2 yorum:

  1. Bu filmi izlemiştim sanırım. Fena değildi. Teşekkürler :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba, güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Daha fazla dizi & film tanıtım ve değerlendirmeleri için www.keyfisanat.com blog adresimi de ziyaret edebilirsiniz :)

      Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.