Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

2 Haziran 2019 Pazar

Pazar Yazısı #188

Stephen King'in Korku Ağı adlı kitabı ile geçiyor günlerim. Son zamanlarda kitap okumalarıma ara verdiğim için kitabı henüz bitiremedim. Ama az kaldı. Korku Ağı'nı bitirir bitirmez Masalını Yitiren Dev adlı #şu kitabı okuyacağım. Onu okumak için gerçekten sabırsızlanıyorum.

Stephen King'den okuduğum ikinci kitap olan Korku Ağı, aynı zamanda yazarın da yazdığı ikinci romanıymış. Ne tesadüf ama ? Fakat ben bu kitabı pek sevemedim. Stephen King'den okuduğum ilk kitap olan #Mahşer efsane bir kitaptı. 1080 sayfa okurken hiç ama hiç sıkılmamıştım. Hatta tekrar okuyabilirim o kitabı. Fakat Korku Ağı biraz garip geldi bana. Hadi zombiler falan tamam da, vampir temasını pek sevmiyorum. Ama yinede bitireceğim kitabı. Bir önceki kitaptan dolayı yazara bir sempatim ve ilgim var. Olayların ABD'nin Maine eyalatinde geçiyor olmasına alışmam gerek sanırım. Sanırım bütün Stephen King romanları Maine eyaletinde geçiyor. Daha okumam gereken çok ama çok, güzel kitaplar var...

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.