Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

16 Haziran 2019 Pazar

Pazar Yazısı #190

Şimdilerde siyah t-shirt sevmeye başladım. Bunun çeşitli sebepleri var tabii ki, fakat bunlarda Acun Ilıcalı, Mark Zuckerberg gibi isimlerin bir etkisi yok. Benim isteğimin sebepleri bambaşka. Neyse, bunun hakkında daha önce şöyle bir #tweet atmıştım zaten. Artık gerçekten çok sevmeye başladım. Zaten siyah rengi çok seviyorum bununda bir etkisi var tabii ki. Blogumu takip eden bir çok kişi benim mavi rengi sevdiğimi bilir. Ama şu sıralar mavi yerini siyah'a bıraktı diyebilirim. Sanırım bir kaç tane daha siyah t-shirt alacağım. Kışın ne yapacağım bilmiyorum ama. :)

Bir cumartesi akşamı, hiç tarzım olmayan şarkıları dinlerken bu yazıyı yazabilmek için mücadele ediyorum. Anlamsız şarkılar bir yandan başımı şişirirken bende bu yazıyı sonlandırmak için bahane arıyorum. Evet, pazar yazılarımın eskisi gibi bir anlamı kalmadı. Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum fakat ben eski tadı almıyorum son günlerde. Fakat bu seriye başlamamın bir anlamı var. 190 hafta oldu. Daha ne kadar devam edecek bilmesemde devam etmeye çalışıyorum. Çünkü sen bunu okumaya geldin.

Zaten bugün büyük gün. Bugün güzel şeyler olacak. Siz bunu okurken ben çok güzel yerlerde olacağım.

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

4 yorum:

 1. Beyaz giyme söz olur siyah giyme toz olur....
  yakışanı giy boş ver

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 👀 Güzel bir bakış açısı Sibel. Güzel yorumun için teşekkür ederim :) Bunu değerlendireceğim. ^^

   Sil
 2. Çok güzel şeyler yaşamışsındır umarım Mustafa.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Cem, güzel yorumun için teşekkür ederim. Evet, çok güzel şeyler yaşadım :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.