Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

7 Temmuz 2019 Pazar

Pazar Yazısı #193

Son günlerde bu blogu kapatıp gizli yazarlı bir blog açma fikri üzerine düşünüp duruyorum. Kişisel yazılarımı 6 yılı aşkın süredir burada yazıyorum. İlk başlarda bu blogun okur sayısının artması beni mutlu ediyordu fakat artık bu konuda fikirlerim değişmeye başladı gibi. Artık ailem ve yakın çevremde bu blogu biliyor. Bu nedense biraz beni tedirgin etmeye başladı. 

Zaten film, dizi, edebiyat gibi konularda yazılarımı www.keyfisanat.com adlı diğer blogumda yazıyorum. Fakat kişisel yazılarımı burada eskisi kadar yazamıyorum. Belki bir gün bu blogu kapatıp farklı bir alan adı ile internet dünyasında kendime yeni bir yer edinebilirim. Bakalım neler olacak ?

Adnan Binyazar'ın Masalını Yitiren Dev adlı kitabını okumaya başladım. Şuan 126. sayfadayım. Kitabı okumaya başlamadan önce biraz önyargıya kapılmıştım fakat bu tarz kitaplarıda okuyabiliyor muşum. Bunu fark ettim. Yazarın kendi hayatını anlattığı otobiyografi tarzında olan bu kitabı gerçekten beğendim. Dediğim gibi; kitabı ilk okumaya başlarken biraz önyargılı idim. Fakat kitabı beğendim diyebilirim. Buradan tekrak Evren ağabeye selam gönderererek, bu konuyu burada noktalıyorum.

Şu şıralar neler yaşayacağımı bilmiyorum. Benim için yeni bir dönem başlıyor diyebilirim. Bakalım neler olacak ? İşlerin yolunda gitmesini umut ederek bu yazımıda sonlandırmak istiyorum. 

Diğer pazar yazılarım: https://goo.gl/OAggvn

4 yorum:

 1. Kitap ilginç geldi bana da.. araştıracağım hemen. Teşekkürler.
  Öte yandan bloglarda özgürce yazabilmek adına kendi isminden bağımsız şekilde yazma konusu benim de aklıma takılmıyor değil. Belki daha özgür ve cesaretli olabileceğinden ben bu fikrinizi destekliyorum. :) Sevgiler,

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Momentos. Ben kitabı beğeneceğimi düşünmemiştim. Fakat kitabı gerçekten çok beğendim. Değişik bir tadı var bu kitabın. Ayrıca gizli yazarlı bir blog açma fikri çok uzun zamandır aklımda. Bakalım ne olacak ^^

   Sil
 2. Ben açtım da ne oldu hâlâ içerik gireceğim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ^^ Oda olur zamanla Mustafa. Her zaman ilk cümleyi kurmak zordur. İlk cümleyi kurduktan sonra devamı geliyor...

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.